148 DJ оборудование плеер микшер проигрыватель Pioneer CDJ аренда Киев ABPG

Аренда звука света сцены тента медиа
Техническое обеспечение мероприятий

Заказать сейчас

(000)0000000


DJ оборудование

DJ обладнанняВажко уявити сучасну вечірку без діджея за парою "вертушок" такого, що розпалює масове веселощі динамічними треками. Головне завдання діджея ndash; відтворення треків з диска і обробка звуку за допомогою спеціальної dj апаратури.

 

 

Але яким би не був він талановитий, і якою б не була величезною його сумка з дисками, а без обладнання завести натовп не вийде. Устаткування діджея досить масивна і дороге. Тому більшість діджеїв користуються технікою, яку надають йому організатори заходи. шсключением, хіба що, є гуру світу діджеїв, які довіряють лише своїй техніці. Адже не кожен може дозволити собі оплачувати гонорари професіоналів, працюючи з менш "розкрученими" діджеями та орендуючи dj обладнання.

 

 

Устаткування для діджея включає в себе програвачі CD або вінілових дисків (вертушки) і мікшер. Раніше діджеї використовували саме вінілові платівки, вручну змінюючи швидкість. Сьогодні для цієї мети часто застосовується пітч-контроль.

 

Паралельно відтворюються треки з дисків синхронізуються і зводяться за допомогою мікшера ndash; спеціального пристрою, призначеного для обробки вхідного сигналу. Мікшер має вбудований еквалайзер і регулятори гучності. За допомогою еквалайзера можна прибирати або, навпаки, додавати якісь частоти. Швидкість програвання може регулюватися, завдяки чому dj установка дозволяє отримувати різні звукові ефекти.

 

 

Компанія ABPG, як один з ключових гравців на ринку прокату технічного забезпечення концертів і шоу програм надає в оренду також і діджей обладнання. Устаткування для діджеїв у наш час виробляють практично всі компанії, що спеціалізуються на професійної техніки, але найякіснішими і надійними системами устаткування для dj є Pioneer, Vestax, TECHNICS, Numark і Korg. За допомогою високоякісної апаратури цих компаній можна добиватися відмінного звуку і легко досягати бажаних ефектів. Оренда dj обладнання для проведення заходів і вечірок є основною статтею бюджету заходу. Зважаючи на це, наша компанія пропонує прокат dj обладнання кращих брендів за найкращими цінами.

 

 

Без якісного dj обладнання не буде хорошого звуку. Тому, краще мати справу з професіоналами, які давно зарекомендували себе. Ми можемо запропонувати прокат кращого в Києві, та, власне, й у всій Україні, dj обладнання. У нас є мікшери і вертушки від провідних світових виробників. Одним словом, все, що необхідно для створення сучасного запального звуку. Взявши в оренду нашу dj апаратуру, ви зможете провести свою дискотеку або вечірку на найвищому професійному рівні.

 

 

Але музика музикою, а якщо ж хочеться зробити свою вечірку неординарною і такою, що запам'ятовується, необхідні спецефекти, які можуть зробити які допоможуть генератор піни, генератор генератор диму, туману або ж машина мильних бульбашок. Оренда генератор диму є однією з найпоширеніших і універсальних доповнень до світлового та лазерного оформлення сцени або танцполу. Оренда генератора піни, диму, туману або машини мильних бульбашок включає в себе так само їх заправку видаткової рідиною.

 

 

Якщо у вас намічається якесь святковий захід, концерт випускний бал, урочистий вечір з танцями, або просто корпоративна вечірка в сучасних ритмах, то вам просто необхідно звернутися в нашу компанію. Наша dj апаратура незамінна для звукового оформлення будь-якого шоу. Ви зможете скористатися послугами кращих фахівців по звуку і орендувати найсучасніше dj обладнання як у Києві, так і по всій Україні. Вся здається в оренду апаратура ретельно перевірена, налаштована і повністю готова до роботи.Переглянути перелік доступного DJ обладнання

< Предыдущая статья
Стробоскоп
Следующая статья >
Барабаныаренда звука аренда света аренда сцены аренда лазера
аренда шатров аренда тента аренда прожектора аренда трибуны
Отправить запрос

Более 17489 клиентов довольны результатами. Присоединяйтесь!
ОТПРАВКА ЗАПРОСА