152 Глядацькі трибуни світового рівня

Оренда звуку світла сцени тенту медіа
Технічне забезпечення заходів

(000)0000000

(000) 000-00-00
(000) 000-00-00
(000) 000-00-00

Замовити зараз

(000)0000000


Глядацькі трибуни світового рівня

При проведенні великих розважальних заходів важливо пам'ятати про організацію глядацького сектора, а саме трибун. Глядацькі трибуни - не просто сидячі місця для гостей свята. Правильний підхід до питання організації глядацьких місць характеризує Ваше ставлення до кожного глядача, і саме від комфортної обстановки залежить, чи залишиться він задоволений проведеним часом. Тому компанія ABPG використовує конструкції фірми Layher.
Розроблена фірмою Layher система Event є однією з найпопулярніших у світі. Вона широко використовується для створення збірних трибун, підходять для самих різних заходів - від невеликих міських до рівня світових шоу. Розбірні трибуни Layher можна застосовувати як на відкритій місцевості, так і на закритих майданчиках.

ЗА допомогою системи Layher Event можна збирати трибуни для стадіону різної конфігурації і планування. Це дозволяє організувати зручний доступ до трибун, хороший круговий огляд, доступну висоту сходинок, а також обладнати збірні трибуни лавками, стільцями і закріпленими сидіннями. Також трибуни Layher Event дозволяють надати стоячі мрія при великому потоці людей, а також побудувати окрему VIP-зону з комфортними кріслами і дахом.

Чекайте нових фотографій з останніх заходів, які наша компанія забезпечила глядацькими трибунами.
< Предыдущая статья
Наша матеріальна база поповнилася комплектом звуку BELL VPS-400
Следующая статья >
Компанія ABPG розширює матеріальну базу!аренда звука аренда света аренда сцены аренда лазера
аренда шатров аренда тента аренда прожектора аренда трибуны
Відправити запит

Более 17489 клиентов довольны результатами. Присоединяйтесь!
ВІДПРАВКА ЗАПИТУ