Оренда звуку світла сцени тенту медіа
Технічне забезпечення заходів

(000)0000000

(000) 000-00-00
(000) 000-00-00
(000) 000-00-00

Замовити зараз

(000)0000000

Наші послуги"Одна з цінностей нашої компанії це ефективність"

На нашому сайті представлений найбільший в Україні вибір обладнання та послуг з технічного забезпечення заходів, який оновлюється щодня. Для пошуку необхідного Вам обладнання в оренду скористайтесь каталогом.

"Ми допомагаємо зробити дійсно яскраві заходи, що запам'ятовуються надовго!"

Масові заходи

Фестивалі, Концерти, Тури, Конкурси, Дні міста, Ярмарки, TV проекти

Забезпечимо масштабні видовища, які оцінять всі без винятку!


Рекламні заходи

Виставки, Старт-сервіс, Презентація товарів і послуг, Промоушин акції і BTL акції, Промо-заходи, Промоушен акції (промоушн), Проведення рекламних промо акцій, Стимулюючі лотереї та розіграші, Рекламні та промо акції на виставці

Кращі креативні рішення і силуети, що події ми забезпечимо самими передовими технологіями для досягнення найкращого якості!


Ділові заходи

Брифінги, Прес-конференцій, Бізнес зустрічі, Конференції, Семінари, Презентації, Психологічні тренінги, Семінари і бізнес-тренінги

Використовуючи сучасні, ефективні та оптимальні рішення ми забезпечимо проведення на вищому рівні будь-які ділові заходи, що дозволить встановити більш довірливі стосунки з клієнтами і партнерами!


Корпоративні заходи

Корпоративний захід, Ювілей, Закриті вечірки, Клубні вечірки, Організація Нового Року,


Розіграші та оригінальні привітання, Приватні поздоровлення, Приватні вечірки, Квести, Випускні

Ми дозволимо зарядити енергією всіх співробітників забезпечивши ефективним і професійним рішенням будь-який корпоративний захід!


Приватні заходи

Дитячі свята, Дні народження, Ювілеї , Закриті вечірки, Клубні вечірки, Організація Нового Року, Розіграші та оригінальні привітання, Приватні поздоровлення, Весілля, Приватні вечірки, Квести, Дитячі розважальні програми, Випускні

найціннішим подіям у Вашому житті ми влаштуємо неймовірно красивий святкове шоу, яке надовго запам'ятається!


Звукозапис заходів

Якісна звукозапис заходів здійснюється на базі системи ProTools. Запис з концерту можлива завдяки використанню DIGIDESIGN DIGI 003 FACTORY BUNDLE. Запис Live і запис концертів проводиться за допомогою великого мікрофонного парку представленого на нашому сайті.


Інсталяції

Наші інсталяції привернуть увагу будь-якого!
Для стаціонарних рішень, разових та тривалих заходів, ми запропонуємо широкий вибір звукового, світлового, сценічного і медіа обладнання.
Ми розробимо оптимальне технічне рішення, з урахуванням Ваших потреб під "ключ".
Завдяки довгостроковій роботі з провідними виробниками, ми доб'ємося економічно вигідного рішення вашої задачі, забезпечивши довгостроковий гарантію і сервіс.аренда звука аренда света аренда сцены аренда лазера
аренда шатров аренда тента аренда прожектора аренда трибуныВідправити запит

Более 17489 клиентов довольны результатами. Присоединяйтесь!
ВІДПРАВКА ЗАПИТУ