Оренда звуку світла сцени тенту медіа
Технічне забезпечення заходів

(000)0000000

(000) 000-00-00
(000) 000-00-00
(000) 000-00-00

Нам довіряють!

ABPG /Эй Бі Пі Джі/ - професійна компанія з послуг технічного забезпечення заходів будь-якої складності, що працює на ринку України і країн ближнього зарубіжжя.

Масштаб: від приватної закритої вечірки до грандіозних концертів і шоу.

В арсеналі ABPG сценічне обладнання будь-яких розмірів і конфігурацій. Весь комплекс, звукового, світлового медіа обладнання.
Унікальні і ексклюзивні спецефекти.
Фахівці з монтажу, налагодження та обслуговування.

Детальніше про ABPG

Технічний партнер ABPG (ЭйБіПіДжи) на сьогоднішній день є найбільш популярною компанією з організації та технічного забезпечення заходів в Україні. Ми забезпечуємо заходи у всіх областях України.

ABPG надає технічний персонал для різних видів заходів. У нас професіонали, які можуть забезпечити якісний і швидкий монтаж сцени. У каталозі сайту міститься різноманітні звукові комплекти, які доступно взяти в оренду. Технічне забезпечення це наш профіль роботи. Для масових заходів аппатарура, конструкції і устаткування для концерту, устаткування для дискотеки, устаткування для вечірки, устаткування для церемонії, устаткування для турніру, устаткування для фестивалю, устаткування для деня міста, устаткування для агітації і демонстрації. Для ділових заходів доступно устаткування для конференції і устаткування для тренінгу. Для проектів зйомки кліпів, рекламних роликів і фільмів у нас є устаткування для киносьемки. Рекламні заходи устаткування для показу мод, устаткування для випускного, устаткування для презентації, устаткування для виставки, так само повністю укомплектовано для досягнення кращих продакшн результатів. Корпоративні заходи ми забезпечимо передовими технологіями для шоу для цього укомплектовано устаткування для корпоративу. Техніка для приватних заходів устаткування для деня народження, устаткування для весілля, устаткування для випускного, устаткування для ювілею доступна по всій Україні. Так само доступні для вас послуги відеозйомки nbsp; фотограф. Ми надаємо широкий спектр устаткування для інсталяції.


Наша компанія УСПІШНО займається організацією концертів, технічною підтримкою самих різних розважальних і презентаційних заходів: концертів, шоу-програми, дискотек, корпоративних банкетів і вечірок. Ми пропонуємо широкий спектр послуг: оренда звуку і оренда світлового обладнання, прокат акустики, оренда звукових комплектів, оренда аудіо музична апаратури, оренда світлового устаткування, оренда сцени і оренда сценічного устаткування для заходів. В оренду обладнання і апаратура, проведена світовими лідерами і дозволяє досягти найвищого рівня звукового і світлового оформлення сцени при проведенні святкових урочистостей.
Наші співробітники доставлять і встановлять все обладнання, перевірять його працездатність, проведуть необхідну налаштування. Ми забезпечимо відмінний світло і звук на будь-якому майданчику - від малого залу до стадіону, в приміщенні або на відкритому повітрі. У нас Ви можете замовити оренду подіуму, оренду сцени, оренду тенту, наметів, оренду огороджень і бар'єрів, оренду сценічних ферм і оренду генератора - оренду електрогенератора. Наші техніки виконують повний монтаж сценічних конструкцій. Глядачі, що прийшли на шоу, побачать незабутнє видовище.
Висока якість наших послуг гарантовано великим досвідом роботи з різними клієнтами і в різних умовах. Наші високопрофесійні фахівці готові виконати ваше замовлення по оренді спецефектів у опиративные строки та за найпривабливішим в Києві цінами. У нас ви зможете взяти в оренду акустичні системи або окремі елементи звукового обладнання: оренда DJ обладнання, оренда гітарного підсилювача, мегафони, мікрофони, радіомікрофони, мікшерні пульти, барабани і караоке. Для вас доступна оренда дископрибора, лазера, обігрівача і багато іншого обладнання. Найкраще обладнання спецефектів в оренду - генератор піни, диму, мильних бульбашок, СО2 дозволить зробити ваш захід більш интерестным і захоплюючим.
Організація концертів - наш профіль, також наша компанія здійснює технічне забезпечення рекламних акцій, виставок, показів мод, презентацій і конференцій. Для таких заходів ми пропонуємо оренду відеообладнання та демонстраційної апаратури. Оренда обладнання на концерт, оренда устаткування для інсталяції, оренда устаткування на день міста наше професійне хобі. У нас оренда устаткування на презентацію з великим вибором оренди проекторів, оренди проекційних екранів, оренди плазмових LCD та світлодіодних панелей. Для проведення семінарів, тренінгів і будь-яких бізнес зустрічей є можливість взяти в оренду ноутбуки. Так само ви можете замовити у нас оренду меблів, гардеробу для виставок і презентацій у тому числі і оренду мобільного гардероба.
Ексклюзивні спецефекти: оренда 3D голограми, оренда туманного екрану, оренда 3D екрану, оренда генератора дощу, архітектурна проекція, графічний водний екран, Digital графіті, голограма в повітрі, інтерактивна проекція або банальна оренда дим машини, може бути інтерактивна проекція, інтерактивний підлогу або імітатор вогню все це легко і швидко можна замовити у нас.
Крім оренди обладнання, у нас ви зможете замовити в оренду медіа - оренду видеосъемочного обладнання послугу професійного фотографа або відеозйомку будь-якого свята: весілля, ювілею, концерту або корпоративної вечірки. Наші фахівці допоможуть зберегти для історії всі деталі найважливіших подій вашого життя. Наше головне завдання - зручність наших клієнтів. Ми працюємо як з великими організаціями, так і з приватними особами. При цьому завжди намагаємося зробити все можливе для того, щоб наші замовники залишилися задоволені і звернулися до нас знову. індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє досягати чудових результатів. Будь-які побажання і зауваження будуть враховані. При відмінній якості обладнання та послуг ми пропонуємо широкий ціновий діапазон. Навіть при не дуже великий бюджет заходу ми зможемо підібрати оптимальний варіант, який цілком влаштує будь-якого.
Наші фахівці допоможуть створити атмосферу свята. Залежно від особливостей місця проведення заходу вони підберуть необхідне обладнання, доставлять, змонтують і налаштують апаратуру. Досвідчені професіонали забезпечать сценічне, музичне, звукове та світлове оформлення на найвищому рівні. Звернувшись до нас, ви отримаєте те, що вам дійсно потрібно.


Відправити запит

Более 17489 клиентов довольны результатами. Присоединяйтесь!
ВІДПРАВКА ЗАПИТУ